Top

Metóda RUŠ

Ak budeme opakovať tie isté vzorce správania, budeme mať v živote tie isté výsledky. Ak chceme niečo v živote zmeniť, musíme najskôr začať robiť veci inak. Ako váš sprievodca vás prevediem s metódou RUŠ vašimi negatívnymi blokmi, pričom vy sami ich v terapii zmeníte a ``prepíšete`` tým ako reagujete na život.

Prvým krokom je uvedomenie a priznanie si  absolútnej zodpovednosti za všetko, čo sa mi v živote deje. Obviňovaním situácií, ľudí, okolností… za to, ako sa mi živote darí, ako sa cítím a kto som nás nikam neposunie. Je to iba začarovaný kruh a utvrdzovanie sa v roli „obete“.

Každý z nás máme v živote voľbu ako budeme na rozličné situácie a ľudí REAGOVAŤ. Je to SLOBOVNÁ VOĽBA, ktorú máme všetci a ktorú nám nikto nemôže vziať. Všetko v tomto vesíme iba JE-EXISTUJE. Nie je to ani dobré ani zlé. To až my svojimi reakciami pripisujeme situáciám, udalostiam, ľudom kvalitu dobré/zlé a na základe toho ich hodnotíme.

S unikátnou metódou RUŠ (Rýchla, Účinná a Šetrná zmena skutočnosti) sa zameriavame práve na reagovanie a podvedomé vzorce správania (ktoré sme prevzali od rodičov, súrodencov, spoločnosti, priateľov…) a pokiaľ nám neslúžia k tomu, aby sme boli v živote spokojní a štastí, tak ich vieme zmeniť a to s trvalým výsledkom.

Metóda RUŠ spočíva v kladení otázok presne cielených na indentifikáciu negatívnych programov, ktorým veríme a tie následne ovplyvňujú náš život, vzťahy, telo…

Často sa nám tieto udalosti v živote opakujú a premietajú do rôznych oblastí nášho života a tým spôsobujú problémy, ktoré sa nám zdajú ako ťažko riešiteľné.

Prijatím absolútnej zodpovednosti za to,  že len my sami si tvojíme vlastný svet sa môže začať proces premeny. Nemôžeme zmeniť nič vonku, nad tým nemáme žiadnu kontrolu, ale čo môžeme zmeniť sme my sami. Všetko ostatné bude túto zmenu nasledovať.

Sú potrebné iba dve podmienky, aby ste zažili neuveriteľné premeny vášho života s metódou RUŠ a to: 1.) rozhodnutie že chcete zmenu a 2.) vaše vlastné rozhodnutie, že sa objednáte na terapiu. Následne vás prevediem veľmi logickým a účinným procesom metódy RUŠ kedy budete nasledovať jednoduchý, logický koncept a odpovedať na moje otázky. Terapia je VÁŠ vnútorný proces a preto iba to, čo si priznáte a vypoviete, to vieme spolu vyriešiť. Navždy, natrvalo a už sa vám to nebude opakovať.

Terapia trvá od 2 do 4 hodín a cena za terapiu je 150 EUR.

Je potrebné, aby ste si vyčlenili v klude 4 hodiny a mohli sa naplno sústrediť (nebojte sa ubehne to ako voda :-).

Som certifikovaným terapeutom metódy RUŠ, nájdete ma aj na oficiálnych webových stránkach metódy RUŠ: Kliknite SEM

viac sa môžete o metóde dozvedieť na oficiálnych stránkach: https://metodarus.cz